Zebramo: İkinci el pazarı

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 117 MB
  • Version 2.5.8
  • Dil Türkçe
  • Firma ZEBRAMO
Zebramo: İkinci el pazarı uygulaması İOS mobil cihazınıza indirebileceğiniz kaliteli bir alışveriş uygulamasıdır.

İkinci el ürünleri takip ediyorsanız ya da evinizde ki ürünleri çöpe atmak yerine ihtiyacı olan birine satmak istiyorsanız Zebramo: İkinci el pazarı uygulamasını İOS mobil cihazınıza ücretsiz indirin. İster kendi eşyalarınızı satışa çıkartın isterseniz de satılan ürünleri değerlendirin ve satın alın. Evinizde fazlalık olarak duran eşyaları değerlendirin ve Zebramo: İkinci el pazarı uygulaması üzerinden satılığa çıkarabilirsiniz. Alıcı ve satıcıyı bir araya getiren Zebramo: İkinci el pazarı uygulaması ile sizde eşyalarınızdan para kazanarak cebinizi doldurun. 

Alışverişe doyamadığınız size özel mobil dükkanınız Zebramo yeni hali ile sizlere daha keyifli bir hizmet sunuyor. Artık çok daha renkli, çok daha yetenekli yepyeni bir Zebramo sizleri alışverişe bekliyor. Kullanıcıların yorumları üzerine Zebramo uygulamasının yeni haline birçok yeni özellik eklenmiştir.

Yeni özelliklerin yanı sıra kişileştirilmiş uygulama içerikleri ile sizlere daha çok hitap eden Zebramo uygulamasına sizde sahip olarak evinizdeki fazla eşyalardan kurtulabilirsiniz. Y ada evinize temiz ikinci el eşya bulabilir ve satın alabilirsiniz. İkinci el eşya adresinin kaliteli hali Zebramo: İkinci el pazarı uygulamasına sizde bir göz atın. 

 

Zebramo: İkinci el pazarı indir
DİĞER SÜRÜMLER